Ons team

Directie

Sabine Mahieu

014 56 65 81

directie@amwdgeel.be

    

Pedagogisch coördinator

An Van Reeth

014 56 65 82

an.vanreeth@amwdgeel.be

    

Secretariaat

014 56 65 80

Karolien Dauwen

karolien.dauwen@amwdgeel.be

An Lenaerts

an.lenaerts@amwdgeel.be

Tinne Schrooten

tinne.schrooten@amwdgeel.be

Jef Vandecruys

jef.vandecruys@amwdgeel.be

Esmeralda Wille

esmeralda.wille@amwdgeel.be

    

Coördinatoren

Bieke Spillemaeckers

afdelingscoördinator Meerhout, projectcoördinator & coördinator houtblazers

bieke.spillemaeckers@amwdgeel.be

Tal Verheijen

afdelingscoördinator Westerlo

chantal.verheijen@amwdgeel.be

Stefaan Celen

afdelingscoördinator Laakdal

stefaan.celen@amwdgeel.be

Ann Cuyvers

coördinator dans

ann.cuyvers@amwdgeel.be

Annelies Verdyck

coördinator academie op maat

annelies.verdyck@amwdgeel.be

David Sommen

coördinator Jazz pop rock & projectcoördinator

david.sommen@amwdgeel.be

Marjan Huybrechts

coördinator muziekatelier

marjan.huybrechts@amwdgeel.be