Ons team

Directie

Sabine Mahieu

014 56 65 81

directie@amwdgeel.be

    

Artistiek - Pedagogisch coördinator

 

Stein Verrelst

014 56 65 82

directie@amwdgeel.be

Leerlingenbegeleiding

An Van Reeth

014 56 65 82

an.vanreeth@amwdgeel.be

    

Secretariaat

014 56 65 80

Karolien Dauwen

karolien.dauwen@amwdgeel.be

 

An Lenaerts

an.lenaerts@amwdgeel.be

 

Tinne Schrooten

tinne.schrooten@amwdgeel.be

 

Jef Vandecruys

jef.vandecruys@amwdgeel.be

 

Esmeralda Wille

esmeralda.wille@amwdgeel.be

    

Coördinatoren

Bieke Spillemaeckers

afdelingscoördinator Meerhout & projectcoördinator 

bieke.spillemaeckers@amwdgeel.be

Tal Verheijen

afdelingscoördinator Westerlo - Laakdal - Herselt

chantal.verheijen@amwdgeel.be

Marjan Huybrechts

coördinator muziekatelier

marjan.huybrechts@amwdgeel.be

Ann Cuyvers

coördinator dans

ann.cuyvers@amwdgeel.be

Annelies Verdyck

coördinator academie op maat

annelies.verdyck@amwdgeel.be

David Sommen

coördinator ICT, coördinator Jazz Pop Rock 

david.sommen@amwdgeel.be

Toon Spaepen

coördinator piano

toon.spaepen@amwdgeel.be